KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10201313
nr 1020 1313
Oidentifierad konstnär, signerad, Porträtt, 57 x 43
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 februari 2016
kl 18:02:17
19/2 06:27:22
100 kr
22/2 17:53:34